29 Лип 2014 3 MIN READ

Впровадження TMS та WMS на платформі Microsoft Dynamics NAV в ТОВ “Еліт – Україна”

  • Microsoft Dynamics NAV

Профіль ТОВ “Еліт – Україна” — імпорт і дистрибуція запасних частин для легкових, вантажних автомобілів, комерційного транспорту та мотоциклів. “Еліт – Україна” є українським представництвом групи компаній ELIT, яка веде свою діяльність на території Чехії понад 17 років. ELIT входить в італійську торговельну групу Rhiag, з оборотом більше 400 млн. євро в рік. Сьогодні компанії групи ELIT працюють в Україні, Румунії, Словаччині та Чехії.

Центром міжнародної логістичної системи ELIT є сучасний склад, в Празі, площею 12 000 кв.м. на якому знаходиться більше 78 000 найменувань продукції (близько 2 000 000 одиниць автозапчастин).

Еліт Україна

  • Сайт: elit.ua
  • Країна: Україна
  • Сфера: Дистрибуція
Профіль клієнта

“ELIT Україна” є українським дочірнім підприємством групи компаній ELIT. Компанія спеціалізується на імпорті та дистрибуції запасних частин для легкових і вантажних автомобілів, комерційного транспорту та мотоциклів.

Ситуація

В Україні компанія ELIT представлена в десятьох великих містах: Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Харкові, Кривому Розі, Черкасах, Львові, Ужгороді та Одесі, що дозволяє працювати з автосервісами по всій країні, незалежно від місця їх розташування.

Потреба впровадити логістичні процедури в єдину інформаційну структуру компанії, враховуючи територіально розподілені підрозділи, поклала початок вузькоспеціалізованому проекту з побудови логістичної системи разом із компанією SMART business.

Ключовими завданнями проекту були: побудова ефективної системи управління складом та транспортом, в якій реалізований весь перелік наявних логістичних процедур, з урахуванням високих темпів розвитку компанії і мінливих специфічних потреб клієнтів замовника, а також створення єдиного інформаційного простору між Київським і Чеським офісами.

Рішення

Рішення WMS та TMS на платформі Microsoft Dynamics NAV були обрані, оскільки вони найбільш відповідають потребам компанії.

WMS (Warehouse Management System) — система, що забезпечує автоматизацію управління складськими процесами.
TMS (Transport Management System) — система, що забезпечує автоматизацію управління транспортними потоками і вантажами.

Обидва рішення створені на базі стандартного функціонала системи Microsoft Dynamics NAV і тісно інтегровані між собою.

Рішення SMART WMS дозволяє автоматизувати облік складських операцій, прискорити їх виконання і точність, розбити процеси на прості операції (в т.ч. спростити введення даних в систему), реалізуючи, при цьому, складну систему руху матеріального потоку. Всі унікальні доробки, в обох рішеннях, зроблені таким чином, щоб стандартний функціонал міг працювати паралельно із даним рішенням.

Інтерфейси рішення адаптовані під роботу з бездротовими терміналами збору даних, забезпечуючи зручність кінцевого користувача, що працює на складі.

Рішення SMART TMS дозволяє автоматизувати процес планування і управління перевезеннями, прискорити їх виконання, забезпечити точність обліку і контроль. Документи системи, які можуть бути включені в перевезення та розрахунки тарифів: замовлення покупки, повернення покупки, замовлення продажу, повернення продажу, переміщення (між складами), складське відвантаження (відвантаження зі складу без рахунку фактури).

Для побудови маршрутів руху на графічних картах у рішенні SMART TMS використовуються Google Maps або Microsoft MapPoint.

«Впроваджена система дозволила “Еліт – Україна” організувати віддалене обслуговування і надати доступ користувачам по всій Україні, а також оптимально організувати систему по обміну інформацією з Чеським офісом, мінімізуючи людський фактор і виключаючи помилки при пересиланні».

Кирило Руднєв
Директор з продажів, SMART business

Результат

Таким чином, “Еліт – Україна” отримала не тільки потужний інструмент, що дозволяє збільшити товарообіг, контролюючи ефективність використання складських приміщень в цілому, а й систему з можливістю подальшого функціонального нарощування і масштабування. Детальний облік таких параметрів, як: вага, місце, обсяг, маршрут, перевізник і т.д., вхідного і вихідного вантажопотоку, значно скоротили транспортні витрати і збільшили ефективність використання транспорту.

«Завдяки рішенню, впровадженому SMART business, знизилися витрати, що дозволило збільшити ефективність управління складськими приміщеннями, завдяки оперативній логістиці, позиція, замовлена з Праги, протягом тижня потрапляє до Києва, а з Києва в будь-який регіон України протягом 24 годин».

Сергій Коблінський
Генеральний директор, Еліт - Україна

Додаткова інформація

ТОВ “Еліт – Україна” – провідний постачальник автозапчастин для легкових, вантажних автомобілів, комерційного транспорту та мотоциклів. У портфелі послуг компанії комплексні рішення для автосервісу: eTECH на основі VIVID-бази даних для ремонтних робіт, яка дозволяє також розраховувати вартість ремонту по заданих нормо-годинах, вести історії замовлень і базу клієнтів, eCAT-систему он-лайн каталогу для підбору і замовлення автозапчастин, включаючи B2B замовлення через Інтернет.

Докладніше про продукти і сервіси компанії ТОВ “Еліт – Україна” можна дізнатися за телефоном +380 44 501 3500 або на сайті www.elit.ua.

mail