20 Вер 2022 2 MIN READ
Новини та статті

Про наше партнерство з YouControl і про нові можливості Business Central

Друзі, маємо гарні новини! Відтепер в Microsoft Dynamics 365 Business Central є можливість перевіряти контрагентів та стежити за їхніми змінами. Сталося це завдяки нашому партнерству з YouControl.

Це онлайн-сервіс, що збирає повну інформацію про українські компанії та зміни, що в них відбуваються. Перевіряючи контрагентів з YouСontrol, ви убезпечите свою компанію від юридичних санкцій, репутаційних втрат, фінансових збитків, корупційних скандалів та рейдерських захоплень.

Тож ми, як компанія, що плекає прозорість та організованість бізнес-процесів, і YouControl, які за те, щоб зв’язки з контрагентами були чесними, об’єднались і створили спільний продукт.

Новий додаток, що інтегрується у Business Central, має назву SMART Partner Clarity і надає бізнесу такі можливості:

1. Автоматизація створення картки контрагента

Реквізити контрагента заповнюються автоматично, тому час на створення картки зменшується, а кількість помилок ручного вводу мінімізується.

2. Блок економічної безпеки

Безпосередньо у Business Central можливо здійснити такі типи перевірок контрагента: ініціація процесу банкрутства, включення у санкційний список, наявність податкових боргів, наявність відкритих судових проваджень.

3. Допомога в автоматизації адміністрування ПДВ

Статус платника ПДВ перевіряється автоматично, тому ви завжди володієте актуальною інформацією та своєчасно створюєте податкові накладні.

 

SMART Partner Clarity закриває потреби бізнесів усіх галузей. Особливо тих, що працюють з великою кількістю відвантажень на день, а саме: дистрибутори, виробники, сервісні компанії та фінансові установи.

Щоб почати користуватися додатком, вам потрібно купити ліцензію YouControl та SMART Partner Clarity відповідно. Для уточнення деталей та цін звертайтесь на: sales@smart-it.com

Якщо ж ви не є користувачем Business Central, то нагадуємо про актуальну пропозицію, а саме: 80% знижки на ліцензії системи. Пропозиція діятиме 2 роки з дати замовлення нових ліцензій або з дати продовження наявних ліцензій за умови розміщення замовлення до 30 червня 2023 року.

Отримати знижку можна, заповнивши форму на сайті.

X

Будь ласка,
заповніть всі поля.