29 Лип 2014 3 MIN READ

Впровадження Microsoft Dynamics NAV – ЄВРО-2012

  • Microsoft Dynamics NAV

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року (ЄВРО-2012) став 14-м чемпіонатом, який проходить раз на чотири роки під егідою UEFA. Турнір проводився спільно Україною та Польщею з 9 червня по 1 липня 2012 року. Це був третій турнір в історії європейських національних футбольних першостей, господарями якого є дві країни. Першим став чемпіонат Європи 2000 року, проведений в Бельгії і Нідерландах, другим – чемпіонат Європи 2008 року, проведений в Австрії і Швейцарії.

ЄВРО-2012 (УЄФА)

  • Сайт: www.uefa.com
  • Країна: Швейцарія
  • Сфера: Фінанси
Профіль клієнта

“ELIT Україна” є українським дочірнім підприємством групи компаній ELIT. Компанія спеціалізується на імпорті та дистрибуції запасних частин для легкових і вантажних автомобілів, комерційного транспорту та мотоциклів.

Ситуація

Для проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році Україна повинна була перетворитися на нову державу з добре розвиненою інфраструктурою. Серед першочергових завдань, які необхідно було вирішити в процесі підготовки: укласти низку угод, добудувати аеропорти “Бориспіль”, “Київ”, “Донецьк”, “Львів”, поліпшити стан автомобільних доріг приймаючих міст, організувати гостьові зони для прийому десятків тисяч туристів і т.д.

Велика кількість питань підготовки до ЄВРО-2012 пов’язані з термінами реалізації проектів, політичною ситуацією в країні та іншими обставинами, здатними привести як до позитивних результатів, так і до доволі негативних наслідків.

Державною цільовою програмою, яку Кабінет Міністрів прийняв на своєму засіданні 14 квітня для підготовки до ЄВРО-2012, передбачалося виділення 26 млрд. гривень.

Рішення

Для контролю коштів, що були виділені UEFA на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 р., обрана ERP-система Microsoft Dynamics NAV.

Проект автоматизації всіх регіональних офісів UEFA – центрального представництва в Швейцарії, офісу в Польщі і в Україні стартував на початку листопада 2009 р. і запущений у промислову експлуатацію 1 січня 2010 року.

Офіційним партнером по локалізації системи для України стала українська консалтингова компанія SMART business. На плечі фахівців компанії були покладені завдання з автоматизації податкової звітності, кадрового та бухгалтерського обліку, розрахунок заробітної плати згідно з національними стандартами, а також реалізація налаштувань, що відповідають за консолідацію і конвертацію української звітності за стандартами МСФЗ.

Результат

Системне і комплексне управління фінансовою діяльністю, запроваджене компанією SMART business, створило основу для максимальної ефективності робіт з підготовки до ЄВРО-2012.

В рамках проекту проведена уніфікація процедур для України та Польщі, інтерфейс оптимізований під кінцевого користувача таким чином, щоб заощадити час і позбавити від помилок, вирішена проблема обліку в іноземній валюті за ринковим курсом країни для відображення управлінської звітності в актуальному вигляді.

Сьогодні операції, проведені в Україні та Польщі, відображаються в локальній валюті, згідно з нормами місцевого законодавства, а також в євро для обліку за стандартами МСФЗ. За допомогою системи користувачі формують періодичну регламентну та податкову звітність. ERP-система стала загальним сховищем даних для всіх бізнес-процесів в UEFA. Робота системи підтримувалася консалтинговою компанією SMART business протягом всього проекту – до 2013 року.

«Сьогодні в системі відображається консолідована звітність по всіх країнах. Це дає можливість аналізувати фінансові потоки, відслідковувати їх ефективність, а структура подачі інформації дозволяє переглядати дані в найбільш зручному вигляді. Завдяки автоматизації істотно скоротилися терміни підготовки звітності, а ймовірність допущення помилок стала меншою.»

Adam Zuchnyak
Адам Зучняк, бюджетний менеджер UEFA (Швейцарія)

«Microsoft Dynamics NAV, крім міжнародних стандартів, відповідає українському законодавству і стандартам ведення бухгалтерської та податкової звітності України. Таким чином, вводячи дані в систему один раз, на виході ми автоматично отримуємо звітність одразу в двох стандартах.»

Ігор Лещук
Фінансовий директор українського офісу UEFA

«Реалізація даного проекту стала важливим етапом при підготовці України до ЄВРО-2012, так як впроваджена система дозволила консолідовано управляти грошовими потоками, тобто уникнути можливих ризиків, що є важливим чинником, враховуючи значущість події. Виконання подібних проектів вимагає глибоких знань як предметної області, так і методології впровадження системи та детального володіння функціональністю, тому фахівці нашої компанії сертифіковані в ACCA, PMI, Microsoft Dynamics і мають великий досвід вирішення подібного роду завдань.»

Кирило Руднєв
Директор з продажів, SMART business

Додаткова інформація

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року (ЄВРО-2012) — футбольний турнір для європейських країн, що проводиться раз на чотири роки під егідою UEFA.
Детальніше про турнір можна дізнатися на сайті www.uefa.com.

Докладніше про продукти і сервіси компанії SMART business можна дізнатися за телефоном +380 44 585 3550 або на сайті smart-it.com.

mail