30 Лип 2014 2 MIN READ

Впровадження Microsoft Dynamics NAV у компанії Rhenus Logistics

  • Microsoft Dynamics NAV

Група компаній Rhenus Logistics — провідний європейський логістичний оператор, який надає повний спектр логістичних послуг: міжнародне експедирування всіма видами транспорту, складування, дистрибуцію вантажів, а також планування і координацію всього ланцюжка поставок. Група компаній Rhenus Logistics має понад 290 офісів, розташованих в індустріальних центрах всього світу.

Rhenus Revival (3PL-оператор) є частиною Rhenus Logistics. Представництво компанії в м. Обухів працює вже протягом 15 років і на сьогоднішній момент має в своєму розпорядженні складську площу в 40000 квадратних метрів. Компанія Rhenus Revival пропонує своїм клієнтам в Україні комплексне обслуговування: від імпорту з Європи вантажними автомобілями, транспортування залізницею, морським і повітряним шляхами, сприяння в митному оформленні, до надання складських послуг, прийняття вантажів і доставки кінцевому споживачеві. Також в управлінні компанії знаходиться митний склад з можливістю зберігання товарів строком до трьох років без необхідності проходження процедур митного оформлення.

Rhenus Logistics

  • Сайт: ua.rhenus.com
  • Країна: Україна
  • Сфера: Дистрибуція
Профіль клієнта

Група компаній Rhenus Logistics є одним із ведучих європейських логістичних операторів, що надають увесь спектр логістичних послуг.

Ситуація

В компанії впроваджено рішення WMS (Warehouse Management System) — система, що забезпечує автоматизацію управління складськими процесами на платформі Microsoft Dynamics NAV. Завдяки цьому рішенню реалізований повний цикл управління товарними потоками на складах компанії з урахуванням особливостей 3PL-оператора (консолідація вантажів, рух палет, процеси упаковки і перепакування, оптимізовано використання стелажів і т.д.).

Компанія постійно розвивається, пропонуючи нові послуги в області логістики. Часто на впровадження програмних інструментів відводиться обмежений проміжок часу, що в умовах невеликого власного IT-департаменту вимагає значних часових витрат.

У зв’язку з цим виникла необхідність періодичної підтримки та впровадження окремих профільних рішень на базі Microsoft Dynamics NAV.

Рішення

Після завершення впровадження WMS системи компанія партнер SMART business запропонувала продовжити розвиток системи шляхом автоматизації управління транспортом, підключення мобільних пристроїв, запуска планування діяльності підприємства і модуля фінансового обліку.

Першою фазою описаного розвитку вже завершена організація прийому і контролю відвантаження товарів за допомогою Hand-held терміналів (мобільний термінал, що працює під управлінням Windows CE, оснащений сканером штрих-кодів і модулем бездротового зв’язку).

«Основним завданням SMART business було надання максимально гнучкого кастомізованого рішення для автоматизації роботи складського персоналу. Таким інструментом стало рішення eSMART для Microsoft Dynamics NAV».

Кирило Руднєв
Директор з продажу, SMART business

eSMART — рішення, за допомогою якого можлива побудова B2B або B2C порталів, заснованих на тісній інтеграції Microsoft Dynamics і web-технологій (робота з системою через Інтернет).

Користувач через спеціальну сторінку за допомогою браузера Internet Explorer, використовуючи тільки штрих-коди документів, товарів та службові штрих-коди, вибирає оброблюваний документ, зіставляє товари, вносить кількість і т.д.

Логіка процесу побудована таким чином, щоб виключити виникнення таких типових для складів помилок, як пересортиця, недокомлектація, несанкціонований прийом надлишку або нестачі.

Результат

«Дане рішення дозволило збільшити швидкість проходження етапів прийому і відвантаження в два рази і знизити кількість помилок, які допускаються при відвантаженні, до нуля. Це сприяє зменшенню витрат і підвищенню репутації компанії Rhenus Revival в очах наших клієнтів».

Богдан Онойко
IT-директор компанії Rhenus Revival Ukraine

Додаткова інформація

Rhenus Revival — логістичний 3PL-оператор, який надає повний спектр логістичних послуг: міжнародне експедирування всіма видами транспорту, митно-брокерське обслуговування, складування, дистрибуцію вантажів, а також планування і координацію всього ланцюжка поставок.

Детальніше про сервіси компанії Rhenus Revival можна дізнатися на сайті: www.ua.rhenus.com.

Докладніше про продукти і сервіси компанії SMART business можна дізнатися за телефоном +38 (044) 585-35-50 або на сайті smart-it.com

mail