30 Лип 2014 2 MIN READ

Впровадження Microsoft Dynamics NAV у компанії Rijk Zwaan

  • Microsoft Dynamics NAV

Rijk Zwaan — міжнародна компанія, яка займається селекцією та насінництвом овочевих культур, а також постачанням високоякісного насіння овочів для професійного вирощування на закритому (теплиці, плівкові тунельні укриття) і відкритому грунті. Центральний офіс компанії знаходиться в Нідерландах.

Rijk Zwaan існує на ринку вже понад 80 років, входить до п’ятірки найкращих в світі селекційних компаній і представлена практично в усіх країнах світу.

Rijk Zwaan Ukraine

  • Сайт: rijkzwaan.com.ua
  • Країна: Україна
  • Сфера: Агропромисловий комплекс
Профіль клієнта

Rijk Zwaan — міжнародна компанія, яка займається рослинництвом і насінництвом сільськогосподарських культур, а також поставкою високоякісного насіння овочів для професійного вирощування на закритих і відкритих полях.

Ситуація

В усіх офісах Rijk Zwaan корпоративні стандарти передбачають використання рішення ABS (Agro Business Solution), в якому ведеться товарообіг.

В українському офісі компанії Rijk Zwaan, крім ABS, раніше для ведення бухгалтерського обліку, податкової та регламентної звітності використовувалася система 1С. Однак, система не відповідала потребам компанії, так як не покривала частину бізнес-процесів – всю корпоративну звітність необхідно було готувати в Excel, що вимагало великих трудовитрат.

Керівництво компанії Rijk Zwaan вирішило знайти ERP-систему, завдяки якій можна було б оптимізувати дані процеси. Основними завданнями проекту стали: впровадження локалізації для ведення бухгалтерського і податкового обліку у відповідності із українськими стандартами, оптимізація фінансових потоків і переклад інтерфейсу.

Рішення

Корпоративна стратегія компанії Rijk Zwaan, разом із системою ABS, передбачає використання Microsoft Dynamics NAV, як єдиного стандарту для всіх офісів компанії.

Офіційним партнером по локалізації системи для України стала українська консалтингова компанія SMART business, фахівці якої мають великий досвід у вирішенні подібного роду завдань.

Проект складався з двох етапів: навчання роботі в системі, налаштування відповідно до поставлених завдань.

Результат

В січні 2010 року український офіс компанії Rijk Zwaan перейшов на використання Microsoft Dynamics NAV. В рамках проекту автоматизований фінансовий облік, облік грошових коштів, облік основних ресурсів, розрахунків із звітуючими, постачальниками, НДВ, а також налагоджений імпорт документів із системи ABS у Microsoft Dynamics NAV.

«Впровадження системи – це не просто інсталяція, а, насамперед, зміна бізнес-процесів і навіть їх розуміння учасниками. Розвиток бізнесу залежить від ефективності діяльності на кожному участку. Впровадження Microsoft Dynamics NAV вдосконалює бізнес-процеси і підвищує ефективність управління підприємством в цілому».

Кирило Руднєв
Директор з продажу, SMART business

Український офіс компанії Rijk Zwaan став 12-м в структурі міжнародних офісів, що використовують ERP-систему Microsoft Dynamics NAV.

«Microsoft Dynamics NAV, окрім українських стандартів ведення бухгалтерського і податкового обліків, цілком відповідає міжнародним стандартам, що є надзвичайно важливим фактором, оскільки наша компанія представлена майже в усіх країнах світу. В подальших планах компанії автоматизація податкової та регламентної звітності».

Антоніна Солодовник
Головний бухгалтер Rijk Zwaan Ukraine

Додаткова інформація

Rijk Zwaan — міжнародна компанія, яка займається селекцією та насінництвом овочевих культур та насіння овочів для професійного вирощування.

Докладніше про продукти і сервіси компанії Rijk Zwaan можна дізнатися на сайті
www.rijkzwaan.com.ua.

Докладніше про продукти і сервіси компанії SMART business можна дізнатися за телефоном +380 44 585 3550 або на сайті smart-it.com

mail