30 Лип 2014 2 MIN READ

Впровадження Microsoft Dynamics NAV у компанії SimCorp

  • Microsoft Dynamics NAV

Данська компанія SimCorp є провідним постачальником програмного забезпечення для найбільших фінансових корпорацій в усьому світі. За сорокарічну історію розвитку компанія встигла зайняти лідируючі позиції в галузі. Сьогодні клієнтами SimCorp є більше 160 світових фінансових організацій.

Компанія представлена на ринках країн Європи, Північної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Кількість співробітників перевищує 1100 чоловік. Загальний дохід SimCorp в 2009 році склав 180 млн. євро.

SimCorp

  • Сайт: www.simcorp.com
  • Країна: Україна
  • Сфера: IT-послуги
Профіль клієнта

Датська компания SimCorp є провідним постачальником програмного забезпечення для головних фінансових установ по всьому світу.

Ситуація

Після відкриття українського офісу SimCorp операційна діяльність велася в різних системах. У процесі розвитку компанії, на українському ринку, виникло питання про встановлення системи, яка створить єдиний інформаційний простір для ведення фінансової діяльності з урахуванням особливостей національного законодавства.

В якості корпоративного стандарту для всіх своїх філій SimCorp вибрала систему Microsoft Dynamics NAV.

Ключовою метою проекту стало створення єдиного інформаційного середовища для здійснення фінансової діяльності і оперативного формування повної, достовірної звітності.

Рішення

В якості партнера по локалізації SimCorp вибрала компанію SMART business, яка має великий досвід автоматизації на платформі продуктів Microsoft Dynamics, що підтверджено статусами Microsoft Gold Certified Partner, Партнер року Microsoft 2008 -2009 в Україні (Microsoft Dynamics ERP).

«Вибір на користь SMART business пояснюється значним досвідом компанії по впровадженню української локалізації продуктів Microsoft Dynamics і високою кваліфікацією співробітників».

Олексій Матюхін
Фінансовий директор українського представництва компанії SimCorp

Рішення SMART accounting та Smart Payroll на платформі Microsoft Dynamics NAV були обрані, як такі, що найбільш відповідають потребам компанії.

SMART accounting — система, що забезпечує облік договорів, грошових і основних ресурсів, розрахунків, нематеріальних активів, запасів, ведення бухгалтерського та податкового обліку, формування звітності.

Smart Payroll — система, що забезпечує автоматизацію кадрового, табельного обліків, розрахунок заробітної плати, управління підбором та розвитком персоналу.

«Запропоновані рішення являють собою потужний і гнучкий інструмент для підготовки консолідованої фінансової звітності, що відповідає вимогам українського законодавства, використання якого, завдяки автоматизації найбільш важливих бізнес процесів, значно зменшує трудовитрати».

Кирило Руднєв
Директор з продажів, SMART business

Результат

Завдяки впровадженому рішенню з’явилася можливість аналізувати слабкі та сильні сторони підприємства на підставі отриманої оперативної, повної та достовірної інформації про фінансовий стан компанії. Автоматизація розрахунку заробітної плати дозволила деталізувати інформацію по нарахуваннях і утриманнях, так само, як і формувати будь-які звіти по визначеним аналітичним ознакам. Оптимізація рутинних процедур зберігання та обігу документації по управлінню персоналом надала можливість зосередитися на більш важливих завданнях, таких як розвиток співробітників відповідно до бізнес-цілей компанії.

«Даний проект був дуже важливим як для нашої компанії, так і для головного офісу. Значно скоротилися терміни підготовки фінансової звітності. Менеджмент головного офісу отримав можливість аналізувати наші результати, тому що інформація відображається в системі в режимі реального часу».

Олексій Матюхін
Фінансовий директор українського представництва компанії Simcorp

Додаткова інформація

Компания SimCorp — провідний постачальник програмного забезпечення для фінансових підприємств. Компанія займається розробкою комплексної системи інвестиційного менеджменту SimCorp Dimension.

Докладніше про продукти і сервіси компанії SimCorp можно дізнатися на сайті www.simcorp.com.

Докладніше про продукти і сервіси компанії SMART business можна дізнатися за телефоном +380 44 585 3550 або на сайті smart-it.com.

mail