30 Гру 2020 3 MIN READ

Чи зможуть «розумні» IoT дані та ERP дати нове життя індустрії очищення води?

  • Azure
  • Microsoft Dynamics NAV
  • Power BI

Ecosoft — компанія-виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів-глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

Ecosoft

  • Сайт: ua.ecosoft.com
  • Країна: Україна
  • Сфера: Виробництво
Профіль клієнта

Ecosoft — компанія-виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Пропонує весь асортимент продуктів: від фільтрів-глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

Ситуація

Засади для успіху Ecosoft – упровадження інноваційних рішень, до яких також належить концепція IoT (Інтернет речей). Перехід до нової технології відбувається за допомогою потужної аналітичної платформи, яка задовольняє як потреби компанії, так і її партнерів.

Продажі очищеної води – це вигідний та привабливий бізнес, якщо діяти правильно. Галузь логістики водопостачання потребує застосування новітніх технологій для покращення не лише продуктів, але й їх просування на ринку. Та запропонувати споживачам вдосконалений спосіб доставки воді.

Рішення

Компанія Ecosoft досягла цього завдяки поєднанню технологій Microsoft для бізнес аналітики та планування ресурсів підприємства на платформі Azure – Power BI та Dynamics NAV. Вона працює з даними з мережі IoT-датчиків, встановлених на обладнанні. Завдяки партнеру Microsoft – компанії SMART business, Ecosoft використовує деталізовану та важливу для бізнесу інформацію, яка надається в режимі реального часу. 24 години на добу Ecosoft контролює інформацію, що надходить від усіх автоматів. Ці дані потрібні для пошуку кращих, прибутковіших місць для розміщення обладнання.

“Завдяки новій системі, ми збільшили кількість автоматів на 80%.”

Андрій Салацький
Фінансовий директор, Ecosoft

Результат

Завдяки партнеру Microsoft – компанії SMART business, Ecosoft використовує деталізовану та важливу для бізнесу інформацію, яка надається в режимі реального часу. 24 години на добу Ecosoft контролює інформацію, що надходить від усіх автоматів. Ці дані потрібні для пошуку кращих, прибутковіших місць для розміщення обладнання.

Лише упродовж першого року використання IoT продажі Ecosoft зросли на 70%, залишки зменшилися на 30%.
Водночас, компанія заощадила щонайменше 20 000 доларів США на витратах на ІТ, здійснивши перехід на Azure. Від інновацій виграли також дилери компанії.

“Ми ділимося корисними даними з нашими ключовими B2B-партнерами. Саме це є додатковою цінністю партнерства.”

Olga Bakun
менеджер з маркетингу, Ecosoft

“Ми вдосконалили продукти для наших партнерів та оптимізували бізнес за допомогою даних. Завдяки Microsoft, ще більше споживачів отримують якісну воду, а Ecosoft та партнери компанії – вищі прибутки”

Андрій Салацький
Фінансовий директор, Ecosoft

“Компанія Ecosoft кращий приклад, коли виробнича компанія стає ІТ компанією. Microsoft Dynamics 365 NAV не просто система ERP. В інтеграції з технологіями IoT і PowerBI вона стає справжньою інтелектуальною системою для управління бізнесом.”

Кирило Руднєв
Директор з продажів, SMART business

Додаткова інформація

Ecosoft — компанія-виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні.

Детальніше про продукти компанії Ecosoft можна дізнатися на сайті https://ua.ecosoft.com/.

SMART business – консалтингова ІТ компанія, що надає сучасні рішення для ефективного управління бізнесом, послуги в сфері впровадження і розвитку інтелектуальних бізнес-систем від компанії Microsoft на платформі Microsoft Dynamics® для підприємств різних галузей і форм власності.

Детальніше про продукти та сервіси компанії SMART business можна дізнатися по телефону +380 44 585 3550 або на сайті smart-it-prod.azurewebsites.net.

mail