28 Січ 2021 3 MIN READ

MTI hi-tech дистрибуція реалізувала найбільший в Україні проєкт з переходу на нову ERP-систему від Microsoft

  • Microsoft Dynamics NAV 2018

MTI hi-tech дистрибуція – один з найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів у сфері hi-tech обладнання та інноваційних рішень.

Компанія почала свою діяльність у 1991 році. Стрімке зростання та розвиток зробили необхідною автоматизацію робочих процесів. Впровадження різних сервісів не покривало всіх потреб бізнесу – вони вимагали додаткових інтеграцій. В результаті робоча платформа почала нагадувати «клаптеву ковдру». Це стало сигналом до пошуку нової ERP-системи, яка б задовольнила запити бізнесу, що зростає, та потреби партнерів, а також дозволила б побудувати цілісну систему управління ресурсами на сучасній IT-платформі.

З метою модернізувати бізнес-процеси, автоматизувати взаємодію з партнерами та поліпшити якість сервісів, команда MTI hi-tech дистрибуції прийняла рішення запровадити нову ERP-систему. Після оцінки пропозицій на ринку компанія обрала Microsoft Dynamics NAV. Партнером з розгортання ERP-системи виступила компанія SMART business.

MTI

  • Сайт: mtigroup.ua
  • Країна: Україна
  • Сфера: інформаційні технології, імпорт та дистрибуція
  • Вага замовника: Великий (1 000 – 9 999 співробітників)
Профіль клієнта

MTI hi-tech дистрибуція – один з найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів у сфері hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений у 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів.

Вибір, впровадження та розгортання системи

Одним з вирішальних критеріїв під час вибору системи Microsoft Dynamics NAV стала можливість реалізувати безшовне покриття типовим функціоналом усіх бізнес-процесів компанії, а також об’єднати в одному рішенні документообіг, бухгалтерію та фінанси з урахуванням української локалізації.

“Ми шукали платформу, яка дозволить максимально автоматизувати взаємодію з партнерами, надасть технологічні можливості для розвитку нових інструментів роботи з їхніми системами та допоможе підвищити якість нашого сервісу”.

Борис Белянский
Генеральний директор MTI hi-tech дистрибуція

Проєкт впровадження Microsoft Dynamics NAV складався з етапів розробки, запуску та подальшого розширення функціоналу. Перший запуск нової ERP-системи відбувся 1 січня 2020 року. Завдяки ретельному плануванню перехід на нову платформу не зачепив основні бізнес-процеси компанії і не призвів до затримок у взаємодії з партнерами і клієнтами.

До початку вересня 2020 року в MTI hi-tech дистрибуції були реалізовані модулі ціноутворення, управлінського обліку, внутрішньої та зовнішньої звітності, КРІ-звітності, портал клієнта, модуль планування закупівлі, запущений функціонал внутрішнього погодження та контролю змін.

Під час розгортання Microsoft Dynamics NAV MTI hi-tech дистрибуція організувала для клієнтів та співробітників вебінари і створила відеоінструкції для швидкого навчання роботі з оновленими інтерфейсами і функціями, що полегшило перехід на нову систему роботи великої кількості зовнішніх користувачів.

На цьому етапі компанія МТІ продовжує впроваджувати новий функціонал Microsoft Dynamics NAV та розвивати сценарії взаємодії з клієнтами.

“Для ринку України приклад MTI hi-tech дистрибуції став унікальним. Вперше такий масштабний IT-дистрибутор зі складною інфраструктурою і комплексом послуг пішов на радикальні зміни, вирішивши відразу зв’язати всі зовнішні і внутрішні процеси компанії на одній платформі та синхронно мігрувати з декількох сервісів в єдину систему без відриву від виробництва”.

Наталя Онищук
Керівний партнер компанії SMART business.

Для клієнтів

За словами Дмитра Нагорного, ІТ-директора MTI hi-tech дистрибуції та керівника проєкту на стороні замовника, одним з найважливіших завдань проєкту було побудувати надійну основу для розширення переліку інструментів цифрової взаємодії з клієнтами: створити прозорий, простий та оперативний процес отримання інформації про актуальний асортимент, роботи з замовленнями і сервісним обслуговуванням.

“Ми розвиваємо новий Портал Клієнта, який дозволить клієнтам МТІ створювати замовлення, перевіряти ціни та бачити залишки товарів, відслідковувати взаєморозрахунки, заборгованості, історію заявок і повернень в режимі реального часу. З його допомогою плануємо налагодити не тільки акуратність ведення даних, але і контролювати продаж, обробку звернень та компенсації покупцям”.

Дмитро Нагорний
ІТ-директор MTI hi-tech

Такий підхід сприяє розвитку взаємин з клієнтами-покупцями та з продавцями.

Дмитро Нагорний також зазначив, що в рамках проєкту була створена інтеграція через API з клієнтами, що дозволяє дилерам в їхніх внутрішніх системах створювати заявки на купівлю з відображенням дій в Microsoft Dynamics NAV. Такі інтеграції значно полегшують процеси взаємодії та збільшують кількість замовлень.

Злагоджена та професійна робота проєктних команд MTI та SMART business дозволила створити сильну екосистему і спланувати наступні кроки в бік максимізації отриманих результатів із застосуванням технологій машинного навчання і сучасних диджитал-інструментів. Адже коли вдається побудувати якісний фундамент – можливості для безперервних поліпшень та зростання безмежні.

Більш детальну інформацію про рішення та послуги SMART business можна отримати за телефоном +38 (044) 585-35-50 або залишити ваш запит тут.

mail