28 Лис 2022 4 MIN READ
Новини та статті

Конференція DIRECTIONS EMEA 2022: головні оновлення, нові можливості та шляхи розвитку Business Central

Нещодавно відбулася одна з наймасштабніших конференцій Microsoft DIRECTIONS EMEA 2022. Це подія, де зустрічаються партнери Microsoft з усього світу, щоб дізнатися та обговорити нові можливості та шляхи подальшого розвитку Microsoft Dynamics 365 Business Central. Цьогорічний івент відбувся у Гамбурзі, а серед 3 тисяч учасників вже традиційно були й наші фахівці. Паралельно з тим, що ми вже почали реалізовувати нові підходи та ідеї конференції, ми вирішили поділитися з вами основними темами, про які йшлося на заході.

Про можливості для малого та середнього бізнесу

«Малий та середній бізнес є тим сегментом в портфоліо бізнес-додатків Microsoft, що зростає найшвидше. А клієнтська база ERP-системи Dynamics 365 Business Cental у категорії малого та середнього бізнесу за останній рік збільшилась на 60%», – заявив генеральний менеджер та продуктовий маркетолог Microsoft Тобі Бауерс.

У своєму зверненні «do more with less» він закликав партнерів Microsoft шукати ефективніші шляхи впровадження Business Central, пропонувати інструменти, що здатні знизити інтеграційні витрати, й зосередитись на цінних можливостях, як-от підтримка стійкості supply chain та автоматизація, особливо коли йдеться про заміну застарілих систем.

Спікери також поділилися результатами дослідження Microsoft щодо середніх та малих підприємств, згідно з яким:

  • 94% компаній цього сегменту повідомляють про негативний вплив пандемії
  • 66% повідомляють, що на них вплинув ріст інфляції
  • 40% європейських малих та середніх підприємств зафіксували збільшення витрат на оплату праці за останні 6 місяців

Попри це в період рецесії компанії продовжують інвестувати в операційні покращення на кшталт сучасних ERP-систем. Microsoft прогнозує, що затрати на технології в малому та середньому бізнесі у 2022 році перевищать 1,2 трлн доларів.

Щодо нашого ринку, то тут ситуація ускладнюється фактором війни та суміжними економічними чинниками. Інвестиції у рішення, що здатні автоматизувати основні бізнес-процеси та підвищити їхню ефективність, залишаються одним з пріоритетних напрямків в умовах обмежених ресурсів. Посилюється це й тим, що левова частка наших компаній середнього та малого бізнесу зараз активно шукають альтернативу ненадійному російському ПЗ. І якщо раніше ERP від Microsoft асоціювалося у вас з великим бізнесом, то сьогодні пропонуємо переглянути цю точку зору, адже вендор вже давно рухається у напрямку модульності системи та надання можливості впровадження тільки необхідного для клієнта функціоналу.

Зі свого боку, як інтегратор рішення ми активно рухаємось у тренді Microsoft: розробляємо додатки та модулі, локалізуємо та полегшуємо процедуру їхнього впровадження для малого та середнього бізнесу, надаючи відповідні до запитів типи впроваджень.

Великим кроком назустріч є і те, що Microsoft надає знижку 80% для українського бізнесу на ліцензії Microsoft Dynamics 365 Business Central, що діє протягом 2-х років з дати замовлення нових ліцензій або з дати продовження наявних ліцензій (renewal).

Про актуальні та планові оновлення

Microsoft відкрила можливість доступу до даних Dynamics 365 Business Central у режимі читання Microsoft Teams. «Тепер користувачі Teams можуть переглядати дані з Business Central без наявної до неї ліцензії», – заявив продуктовий менеджер Майк Борг Кардона. Функція доступна у планах Microsoft 365 for Business, Microsoft 365 for Enterprise та Office 365 for Enterprise. Тож якщо ваша команда вже користується ліцензіями Microsoft 365, нова функція стане для вас корисним бонусом.

Доступ до читання дозволяє людям отримати специфічні дані, на кшталт окремого сегменту замовлення чи інформації про товар. Важливими в цій функції є дозволи, що контролюються адміністратором та визначають, до яких записів та які користувачі матимуть доступ.

Наразі функція доступна у десктопній версії та інтерфейсі браузера і вже зовсім скоро розшириться на мобільну версію.

Крім того, команда активно працює над додатковими галузевими сценаріями використання нової функції.

Якщо ж говорити про комплексне бачення розвитку Business Central, то roadmap виглядає так:

Важливим напрямком для рішення є подальше його географічне розширення. Для цього корпорація Microsoft безперервно рухається у напрямку створення умов для продажу в нових країнах, а компанія SMART business готова надати максимальну підтримку із розробки й адаптації системи під трудові норми та вимоги локального законодавства.

Наразі Business Central доступна більше ніж в 100 країнах. Серед нових доданих країн була й Грузія. Наша команда вже протягом кількох років працює над локалізацією системи для грузинського ринку. Тож тепер кожна компанія, що прийняла рішення про трансформацію бізнес-процесів, використовуючи міжнародну систему, може зробити це без перешкод.

Слідкувати за оновленнями стосовно географічного та функціонального розширення системи Business Central ви можете в наших соц. мережах та на сторінках цього блогу. Якщо ж у вас з’явились додаткові питання щодо можливостей системи для вашого бізнесу, напишіть нам: sales@smart-it.com

X

Будь ласка,
заповніть всі поля.