14 Гру 2022 2 MIN READ

Впровадження ERP-системи від Microsoft в компанії Modern Expo в Німеччині

  • Microsoft Dynamics 365 Business Central

Не буде перебільшенням сказати, що Modern Expo знають про ритейл усе. Адже вже понад 20 років компанія створює сучасні ритейл-екосистеми. Починаючи від фізичних просторів магазину та закінчуючи рішеннями для E-commerce, складів, логістики та цілісного ланцюжка доставки.

Modern Expo – це 9 високотехнологічних виробничих майданчиків, що спеціалізуються на різних типах обладнання. Рішення для ритейлу постачаються у багато країн світу.

Modern Expo

  • Сайт: modern-expo.eu
  • Країна: Німеччина
  • Сфера: Виробництво
  • Розмір клієнта: Large
Профіль клієнта

Modern Expo є провідною компанією у створені сучасних ритейл-екосистем вже більше 20-ти років. Мають 9 високотехнологічних виробничих майданчиків, що спеціалізуються на різних типах обладнання.

Наразі офіси Modern Expo працюють в Україні, Польщі, Німеччині, Франції, ОАЕ та Великій Британії. Для автоматизації бізнес-процесів підприємства було обрано лідера світового ринку ERP-систем – Microsoft Dynamics 365 Business Central. Це рішення використовують сотні тисяч компаній та мільйони користувачів по всьому світу.

Компанія Modern Expo у своїй ІТ-стратегії дотримується найсучасніших практик використання систем, тому рішення Business Central as SaaS у Німеччині було розгорнуто у хмарі Microsoft.

Весь процес налаштування системи та введення в експлуатацію зайняв трохи більше 1 місяця.


«Ми обрали SMART business як партнера з впровадження через 3 прості логічні причини:

  • Фахівці компанії відомі своєю глибокою експертизою щодо всієї платформи Microsoft, зокрема ERP-рішень.
  • SMART business має клієнтів на всіх континентах у понад 70 країнах, тож досвіду роботи з різними ринками їм не займати.
  • А також компанія була готова підтримати впровадження згідно з положеннями та стандартами бухгалтерського та податкового обліку Німеччини».

Олександр Астаф'єв
CIO Modern Expo

Завдяки тому, що стандартна система Business Central містить багату функціональність, стає можливим впровадити рішення досить швидко.

До прикладу, впровадження системи в Modern Expo у Німеччині потребувало інтеграції з корпоративною системою – для консолідації обліку. Усі інші додаткові налаштування були мінорними, на кшталт адаптації друкованих форм.

Для навчання кінцевих користувачів було проведено цикл навчальних сесій онлайн.


«Наразі ми спостерігаємо, як динамічно змінюються та розвиваються бізнеси. Компанії не бажають «винаходити велосипед». Натомість сучасні бізнеси потребують швидких готових рішень, що базуються на світових best practices.

Business Central розвивається вже понад 30 років. За весь цей час система увібрала в себе всю функціональність, що може знадобитись для автоматизації бізнес-процесів. Тож вислів «беріть – і користуйтесь» досить точно відображає старт роботи з Business Central».

Кирило Руднєв
співзасновник та керівний партнер компанії SMART business
mail