28 Лип 2014 2 MIN READ

Впровадження Microsoft Dynamics NAV у концерні Antonio Merloni S.p.A.

  • Microsoft Dynamics NAV

Концерн Antonio Merloni S.p.A. один з найбільших виробників електропобутової техніки в Європі, який вже більше сорока років випускає промислові товари найвищого технологічного рівня.

Компанія спеціалізується на виробництві великої побутової техніки: холодильної техніки (холодильники, морозильні камери, морозильні ларі), пральні, прально-сушильні та сушильні машини, посудомийні машини, плити, витяжки і весь спектр вбудованої техніки. Одним з ключових брендів концерну є торгова марка побутової техніки ARDO.

Уся техніка, вироблена концерном, сертифікована Європейським Союзом та відповідає жорстким вимогам якості, енергозбереження та економічності, впливу на навколишнє середовище (сертифікати ISO 9001, 14001 та інші).

Концерн Antonio Merloni S.p.A. відомий у багатьох країнах світу завдяки якості, широкому асортименту, технологічності, досконалості дизайну і функціональності своєї продукції.

Antonio Merloni

  • Сайт: antoniomerloni.it
  • Країна: Україна
  • Сфера: Виробництво
Профіль клієнта

Група компаній Antonio Merloni S.p.A. – один з найбільших виробників побутової техніки в Європі, спеціалізується на виробництві великої побутової техніки.

Ситуація

Після відкриття в Україні виробничого підприємства, для забезпечення подальшого динамічного зростання бізнесу було прийнято рішення про впровадження ERP-системи, яка б дозволила об’єднати всі бізнес-процеси компанії в рамках єдиного інформаційного простору.

«Для нашої компанії дуже важливі своєчасність і якість інформації. Високі стандарти концерну Antonio Merloni S.p.A. вимагають точної побудови обліку і планування, повноти та прозорості наданої інформації».

Ігор Скібіцький
Менеджер з планування виробництва компанії «Українська побутова техніка» (концерн Merloni)

Компанія розглядала кілька продуктів. Остаточний вибір був зроблений на користь рішення Microsoft Dynamics NAV версії 4.0. Передумовами послужили висока ступінь покриття необхідних бізнес-процесів і порівняно низька вартість володіння.

Рішення

Проект впровадження був розділений на два основних етапи. Спочатку був впроваджений фінансовий модуль, який включав локалізацію бухгалтерського та податкового обліків. Це дозволило вести облік в системі ще до відкриття виробничої лінії.

На другому етапі були автоматизовані логістика та виробництво. Логістичні бізнес-процеси включали в себе повний цикл товарообігу, від замовлення сировини і компонентів у постачальника до відвантаження зі складу готової продукції. Виробничі – зведене планування на підставі прогнозу продажів, облік виконання і диспетчеризація замовлень в цехах напівфабрикатів і на лінії фінальної збірки, управління завантаженням лінії фінальної збірки.

Протягом реалізації другого етапу кінцева мета автоматизації була досягнута при використанні на 90% тільки стандартного функціоналу. Істотна розробка мала місце лише в модулі CRP (Capacity Resource Planning), був розроблений так званий «Майстер вирівнювання завантаження лінії».

«Відмінною рисою проекту стало те, що впровадження проводилося одночасно із розгортанням діяльності компанії на Україні, що дало можливість вибудовувати логіку впровадження, використовуючи стандартний функціонал з мінімумом допрацювань. Це дозволило повністю уникнути можливих ризиків, що зазвичай супроводжують подібного роду впровадження».

Кирило Руднєв
Директор компанії SMART business

Результат

Завдяки реалізації проекту автоматизовані всі аспекти діяльності підприємства: фінанси, логістика, продажі, виробництво. Впроваджена українська локалізація та управлінська звітність за міжнародними стандартами. Крім міжнародних стандартів готове рішення повністю відповідає українському законодавству в області ведення бухгалтерської та податкової звітності.

Додаткова інформація

Концерн Antonio Merloni S.p.A. — один з найбільших виробників електропобутової техніки в Європі, що спеціалізується на виробництві великої побутової техніки.

Докладніше про продукти концерна Antonio Merloni S.p.A можна дізнатися на сайті www.antoniomerloni.it.

SMART business — консалтингова компанія, що динамічно розвивається і надає сучасні рішення для ефективного управління бізнесом, послуги в сфері впровадження і розвитку бізнес-систем від компанії Microsoft на платформі Microsoft Dynamics для підприємств різних галузей і форм власності.

Докладніше про продукти і сервіси компанії SMART business можна дізнатися за телефоном +380 44 585 3550 або на сайті smart-it.com.

mail