24 Лип 2014 2 MIN READ

Впровадження Microsoft Dynamics NAV у компанії Johnson & Johnson Україна

  • Microsoft Dynamics NAV

Johnson & Johnson — найбільший у світі виробник товарів для здоров’я людини, лікарських засобів і медичного обладнання. Відноситься до найбільших компаній США, за версією журналу «Fortune». У складі корпорації близько 250 дочірніх компаній. Продукція Johnson & Johnson продається в більш ніж 175 країнах.

На території країн СНД діяльність компанії представлена трьома напрямками: продукція для лікарень, споживча та фармацевтична продукція.

Johnson & Johnson Україна

  • Сайт: www.jnj.com
  • Країна: Україна
  • Сфера: Виробництво
Профіль клієнта

Johnson & Johnson — найбільший виробник товарів для здоров’я людини, лікарських засобів та медичного обладнання.

Ситуація

У 2008 році, в процесі відкриття в Україні офіційного представництва підрозділу споживчих товарів компанії Johnson & Johnson, виникло питання про встановлення системи, яка обслуговує весь процес продажу товару. Компанія розглядала рішення декількох виробників, однак зупинилася на Microsoft Dynamics NAV, як найбільш відповідного для реалізації завдань, покладених на компанію.

Мета проекту – створення єдиної інформаційної системи управління підприємством, автоматизація повного циклу продажів, що дозволяє оперативно формувати повну і достовірну звітність про торгівельно-фінансову діяльність.

Рішення

На початку 2008 року в українському представництві Johnson & Johnson розпочато впровадження Microsoft Dynamics NAV для автоматизації бізнес-процесів: продажів, закупівель, фінансового обліку, обліку складських операцій.

Другим етапом проекту є розробка інтеграції з Head-office на базі SOA, за сценарієм Hub & Spoke. Таке рішення ідеально враховує потреби розподіленої структури компанії, підрозділи та філії якої знаходяться в різних країнах і діяльність підрозділів різнобічна (окремо виробництво, окремо торгові представництва)

ирило Руднєв
Директор з продажів, SMART business

Інтеграція систем за сценарієм Hub & Spoke дозволяє: ефективно обмінюватися даними, робити закупівлі, управляти продажами, працювати в режимі реального часу з клієнтами і постачальниками, складом, відслідковувати будь-які критичні параметри по компанії, оперативно реагувати на швидко мінливі умови ділового середовища, а також значно раціоналізувати бізнес-процеси.

Результат

Система експлуатується з червня 2008 року. Запроваджене рішення дозволило: автоматизувати і оптимізувати бізнес-процеси, на 80% прискорити процес обробки замовлень і скоротити операційне навантаження на фахівців з роботи з клієнтами, тим самим, поліпшивши якість обслуговування.

На сьогоднішній день система покриває 90% бізнес-процесів. Microsoft Dynamics NAV дозволяє не тільки успішно вирішувати існуючі задачі і повністю відповідає нашим поточним потребам, але і надає широкі можливості по масштабуванню функціоналу. В подальших планах компанії автоматизація податкового обліку та інтеграція з іншими корпоративними системами компанії.

Володимир Федорець
провідний фахівець з IT і бізнес-комунікацій Johnson & Johnson Україна

Додаткова інформація

Johnson & Johnson — найбільший світовий виробник ліків, товарів по догляду за тілом і медичного обладнання.

Докладніше про продукти і сервіси компанії Johnson & Johnson можна дізнатися
на сайті www.jnj.com.

Докладніше про продукти і сервіси компанії SMART business можна дізнатися за телефоном +380 44 585 3550 або на сайті smart-it.com.

mail