23 Чер 2022 2 MIN READ
Новини та статті

Хмарна версія Microsoft Dynamics 365 Business Central тепер доступна в Україні

З 1-го листопада на українському ринку стала доступна хмарна версія ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Ми адаптували систему під вимоги українського законодавства, розробили ряд повністю сумісних з Business Central рішень для автоматизації процесів обліку оренди, бюджетування, закупівель, обліку кадрів тощо та працюємо над подальшим розвитком рішення.

Детальніше про рішення

Адаптована командою SMART business ERP-система вийшла на ринок під назвою SMART Localization for Ukraine. Рішення дозволяє налаштувати та автоматизувати процеси для ефективного функціонування бізнесу, а саме: управління продажами, закупівлями, виробництвом, сервісом, фінансами та податками, а також обліком кадрів та зарплатою.

Наземна версія системи доступна в Україні вже давно. Проте хмарна ERP це істотна зміна парадигми!

  • ІТ-адміністрування системи стає простішим.
  • Передплата – як на Netflix: хоч щомісяця змінюй кількість ліцензій.
  • Більше жодних витрат на сервери та їхнє обслуговування.
  • Щоквартальні оновлення системи та термінові законодавчі оновлення.
  • Безшовна інтеграція з іншими рішеннями екосистеми Microsoft.
  • І найголовніше – в еру гібридної роботи хмарна ERP стає надзвичайно зручною. Ви можете керувати бізнес-процесами з будь-якого пристрою та з будь-якої точки світу.

SMART business з дня заснування компанії працювала з наземною версією ERP-системи Business Central (раніше відомої як Dynamics NAV або Navision) та локалізувала продукт під потреби українського бізнесу. Але саме у 2021-му SMART business випустила нову локалізовану cloud-ready версію ERP.

Пропонуючи локалізацію Business Central, SMART business не лише забезпечує клієнтів українським перекладом системи, а й враховує місцеві особливості бухгалтерського обліку і вимог законодавства, надає кожному клієнту необхідний пакет документації та проводить для усіх охочих курс безкоштовних ознайомчих вебінарів.

Що важливо знати власникам бізнесу, CEO, CFO

По-перше, за умови відсутності кастомізацій система має дійсно короткий термін впровадження, що є важливим для малого та середнього бізнесу.

По-друге, рішення Microsoft вже давно перестали бути чимось, що доступне лише рівню Enterprise. Завдяки наявності «хмари» ERP від Microsoft тепер фінансово доступна навіть малому та середньому українському бізнесу. Прайс-лист можна переглянути тут.

А також якщо ваш бізнес буде рости вертикально чи горизонтально, то Business Central з її українською локалізацією вже завідомо готова до масштабування.

Що буде цікаво дізнатись вашому ІТ-департаменту

Якщо ви – новатори, і вашим ідеям та процесам тісно у рамках стандартної функціональності, Business Central – це ще й easy-code платформа, створена для швидкої розробки.

Система пропонує інтегроване середовище розробки та бере на себе все, що відволікає від суті –наприклад взаємодію з базою даних чи створення інтерфейсів та API. Інфраструктура при цьому надійно прикрита стеком Azure. Це дозволяє сфокусуватись на найважливішому – процесах та оптимізації роботи вашої компанії.

mail