23 Чер 2022 2 MIN READ
Новини та статті

Запрошуємо до Академії “Фінанси та облік у міжнародній ERP-системі від Microsoft”

Компанія SMART business рада анонсувати безкоштовну онлайн-Академію “Фінанси та облік у міжнародній ERP-системі від Microsoft”. 

В епоху змін, коли українські компанії все більше орієнтуються на міжнародні практики ведення бізнесу, відмова від російського програмного забезпечення стає не лише суспільною позицією, а й наступним логічним бізнес-кроком. 

SMART business підтримує прагнення компаній швидко інтегруватись в економічний простір ЄС. Тому пропонуємо усім охочим пройти практичний курс з ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку в міжнародній ERP-системі Microsoft Dynamics 365 Business Central. 

Більше про Академію

Business Central – це платформа для планування ресурсів підприємства, що допомагає керувати бізнес-процесами, в тому числі фінансами, закупівлями, продажами та процесами виробництва в єдиному інтегрованому середовищі. 

Навчальний курс створений для тих, хто: 

  • Бажає опанувати роботу в міжнародно визнаних ERP-системах, 
  • Шукає заміну 1С, BAS чи іншому російському ПЗ, 
  • Прагне опанувати нові професійні навички, 
  • Хоче долучитись до ІТ-спільноти, ставши аналітиком з впровадження Business Central, 
  • Вже працює з Business Central та бажає ознайомитись з 19-ю версією системи. 

Ми у SMART business розуміємо, з якими труднощами можуть зіштовхуватись бізнеси під час війни. І знаємо, що багато фахівців фінансової сфери потребують підтримки. Тому зробили ERP-Академію безкоштовною, аби компанії побачили альтернативи організації бізнес-процесів, а люди отримали нові знання, збільшуючи конкурентні переваги на ринку. 

“Війна закінчиться. І перемога безперечно буде за нами.

Україна вже подала заявку на членство в ЄС. І після завершення війни у нашу країну почнуть приходити інвестиції. Це лише питання часу. Українському бізнесу вже потрібно підготуватись до інтеграції в економічний простір ЄС. І почати використовувати програмне забезпечення, визнане світом.

Business Central відповідає вимогам міжнародних стандартів, таких як GDPR та SOX. Система повністю адаптована до українського законодавства та перекладена українською мовою.

Це означає, що компанії з процесами обліку в Business Central стають привабливими для іноземних інвесторів, адже це система з високим рівнем довіри та прозорим веденням обліку.

Підготуйтесь до змін самі та будьте готові підтримати зміни у країні!”

Більше про Business Central 

Курс складатиметься з 1 демонстраційного та 5 практичних занять, на котрих ви набудете навичок налаштування модулів закупівель, продажів та фінансів. 

Ви отримаєте персональний доступ до найсучаснішої веб-версії системи Business Central, а також постійну підтримку кураторів. 

Після завершення курсу та успішно складеного іспиту ви отримаєте сертифікат від золотого партнера Microsoft, компанії SMART business, що підтверджуватиме ваші знання. 

Зареєструватись на ERP-Академію

X

Будь ласка,
заповніть всі поля.