29 Січ 2022 103 MIN READ pdf / 354.84 KB 12 PAGES
Оновлення та релізи

SMART Localization Release Note 2022.01

У січні 2022 року вийшло оновлення рішення SMART Localization – системи для організації та автоматизації головних бізнес-процесів компанії, що складається з двох частин:

  • SMART Accounting – автоматизація бухгалтерського та податкового обліку.
  • SMART Payroll – автоматизація обліку кадрів та нарахування заробітної платні.

Нагадуємо, що 1 листопада 2021 року локалізація хмарної версії ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central стала доступною в Україні. Відтепер адміністрування стає ще більш зручним! Адже можна працювати з будь-якого девайсу, мінімізувати витрати на наземні сервери та регулярно отримувати оновлення функціональності. 

Друкована форма товарно-транспортної накладної оновлена та перероблена на використання шаблону Word. Команда SMART business не могла залишити поза увагою нові вимоги до правил заповнення товарно-транспортних накладних, у яких тепер обов’язковою є вказівка габаритів та ваги транспортного засобу. Також був перероблений звіт із використанням шаблону Word.

Оновлені друковані форми звітів для інвентаризації запасів. Тепер такі друковані форми як «Інвентаризаційний опис», «Інвентаризаційний бланк» та «Звіряльна відомість» друкуються з використанням шаблонів Word, що значно спрощує зміну форматування, розташування даних, додавання потрібної або видалення зайвої інформації без залучення розробника.

Додані нові можливості на сторінку «Товарна обігова відомість». Було додано більше інформації в товарну обігову відомість. Тепер обіги та залишки по товарах можна деталізувати за складами та фінансовими рахунками.

Змінена логіка експорту платіжних доручень в Credit Agricole Bank. Банки періодично оновлюють своє програмне забезпечення, і команда SMART business відстежує всі зміни. Наприклад, Credit Agricole Bank додав у реквізити валютного платіжного доручення таку інформацію як ознака резидентності, адреса, місто та інше.

Покращена логіка роботи акту інвентаризації необігових активів, а також за допомогою шаблону Word розроблена нова друкована форма Інвентаризаційного опису відповідно до останньої рекомендованої Мінфіном. Було помічено, що розрахунок наявності основних засобів у матеріально відповідальних співробітників був неідеальний та іноді не показував реального стану справ. Виправили, але нас не стримати – оновили ще й друковану форму Інвентаризаційного опису.

Стандартний код додатку був оновлений до версії CU30. Опис поточного та всіх попередніх кумулятивних оновлень можна знайти за цим посиланням. Просимо звернути особливу увагу на це оновлення.

Згідно з наказом Держстату від 25.06.2021 р. № 135 оновлені xlsx- та xml-форми звітів №1-ПВ (місячна) «Звіт із праці» та №1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці». Згідно з текстом наказу нові форми набувають чинності, починаючи зі звіту:

  • за І квартал 2022 року – № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці»;
  • за січень 2022 року – № 1-ПВ (місячна) «Звіт із праці».

Додана функціональність імпорту електронних лікарняних листів у форматі xml, вивантажених із сайту Пенсійного фонду України, з подальшим автоматичним створенням наказів на лікарняні. За значної кількості лікарняних листків це допоможе швидко створити необхідну кількість наказів в системі з використанням даних про е-лікарняні з порталу. Функціональність підтримує пошук співробітників за РНОКПП, даними паспорту, враховує дублікати та продовження лікарняних.

Оновлені ліміти зарплати згідно з законом «Про Державний бюджет України» на 2022 рік. Для коректності розрахунків необхідно регулярно додавати нові значення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати, максимальної бази ЄСВ. Команда SMART business слідкує за оновленнями та додає їх у кожному релізі.

Оновлене джерело та функціональність імпорту індексів споживчих цін. Звіт з автоматичного імпорту індексів та розрахунку відсотків індексації використовує оновлене джерело даних.

Оновлене джерело для імпорту Класифікатора професій згідно з наказом Міністерства економіки України від 25.10.2021 р. № 810-21. Змінами скасовуються застарілі, а також затверджуються нові назви кваліфікаційних угруповань і професійні назви робіт, а також вносяться зміни в опис розділів класифікації професій. Назви посад у штатному розкладі мають відповідати Класифікатору професій ДК 003:2010.

Додана функціональність «Налаштування підписів персоналу» для формування списку підписантів документів в наказах на відсутності, наказах за штатним розкладом, рядках трудового договору. Дозволяє налаштувати гнучку структуру підписантів для будь-якого кадрового наказу с подальшим використанням у друкованих формах наказів.

Якщо ви бажаєте скачати повну версію Release Note у форматі PDF, будь ласка, натисніть на кнопку нижче.

mail