23 Чер 2022 2 MIN READ
Новини та статті

Оновлений розрахунок середньої заробітної плати у SMART Payroll згідно з законодавчими змінами

Згідно з Постановою КМУ від 01 вересня 2021 р. №917 «Деякі питання обчислення середньої заробітної плати» з 4 вересня 2021 року середню зарплату в Україні рахуватимуть по-новому.

Продуктова команда SMART Localization тримає руку на пульсі законодавчих змін. Тому ми вже оновили алгоритм розрахунку середньої ЗП у модулі SMART Payroll згідно з постановою.

Оновлення стане доступним у релізі
SMART Localization 2021.10, а також доступне для попереднього встановлення вже зараз!

Зміни розрахунку середньої зарплати стосуються такого:

  • суми нарахованої заробітної плати, крім премій (в тому числі за місяць) та інших заохочувальних виплат за підсумками роботи за певний період, враховуються у тому місяці, за який вони нараховані, та у розмірах, в яких вони нараховані, без виключення сум відрахування на податки, стягнення аліментів тощо, за винятком відрахувань із заробітної плати осіб, засуджених за вироком суду до виправних робіт;
  • премії (в тому числі за місяць) та інші заохочувальні виплати за підсумками роботи за певний період під час обчислення середньої заробітної плати враховуються в заробіток періоду, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця, в якому вони нараховані.
  • виплати, пов’язані зі святковими датами, а також грошові винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків не враховуються до середньої зарплати.

Поточне законодавче оновлення, що стосується розрахунку середньої ЗП, буде доступно в новому релізі
SMART Localization 2021.10 та поза релізом.

Це означає, що ви можете використовувати лише це оновлення без встановлення інших оновлень релізу.

Вам не доведеться проводити додаткові розрахунки на рахівниці, калькуляторі чи у екселі. Вже традиційно команда розробників SMART Localization зробить усе за вас, і ви не відчуєте різниці: ПЗ як завше рахуватиме середню ЗП, проте тепер за новим алгоритмом. Ви можете бути впевнені, що розрахунок відбувається згідно з усіма законодавчими нормами.

Розвивайте ваш бізнес, а SMART Localization забезпечить ведення підприємницької діяльності відповідно до вимог локального законодавства і з урахуванням особливостей та змін законодавчої бази.

X

Будь ласка,
заповніть всі поля.