27 Чер 2022 2 MIN READ
Новини та статті

SMART business Georgia забезпечує повну цифровізацію складу PSP через впровадження SMART WMS

У статті наведено переклад матеріалу з сайту commersant.ge українською.

Коротка довідка

PSP є першим дистриб’ютором європейських ліків у Грузії, що почав свою роботу у 1994 році. Щомісяця більше 2 мільйонів клієнтів обирають PSP як сімейну аптеку. Близько 220 аптек PSP розташовані майже в кожному регіоні Грузії та в кожному районі Тбілісі.

SMART WMS – це рішення, побудоване на базі системи Microsoft Dynamics 365 Business Central, котре дозволяє оптимізувати та автоматизувати процеси управління складом. SMART WMS є складовою частиною SMART Distribution.

Після об’єднання двох розподільних складів PSP головним завданням для дистриб’ютора стала повна автоматизація складських процесів. PSP ставили перед собою 2 головних завдання: оптимізувати витрати робочого часу та здійснювати серійний контроль товарів.

Рішення SMART WMS забезпечує швидке та ефективне виконання завдань складу. Наразі система регулює роботу співробітників, надаючи їм конкретні завдання. У разі дефекту генерується автоматична відповідь, щоб процес оформлення замовлення міг продовжуватися без затримки. Після впровадження SMART WMS близько 300 співробітників складу почали виконувати свої завдання через мобільний додаток.

Вдосконалено систему відстеження ліків з точною вказівкою серії, кількості запасів та місцезнаходження. Ефективність роботи, що виконується на складі PSP сьогодні, збільшилася в 1,5 рази завдяки оптимальному використанню людських ресурсів. Виконується набагато більше завдань, а набір нових співробітників та їхнє включення в робочі процеси здійснюються у найкоротші терміни без допомоги досвідчених працівників.

Протягом 13 років SMART business забезпечує цифрову трансформацію компаній будь-якого розміру, сектору та галузі у більш ніж 60 країнах світу.

Компанія пропонує клієнтам впровадження ERP- та CRM-систем, а також надання аналітики та відповідного програмного забезпечення для впровадження систем штучного інтелекту. Крім того, у 2021 році SMART Business Georgia була названа Партнером року Microsoft серед 4400 компаній з більш ніж 100 країн. Компанія вп’яте поспіль, і вдруге в Грузії, завоювала звання кращої серед провідних партнерів.

Якщо ви також бажаєте пришвидшити процес управління складом та зменшити кількість людських помилок, звертайтесь до sales@smart-it.com

X

Будь ласка,
заповніть всі поля.